Access Baastase ja Tase 1

Oled sa märganud, et see reaalsus ei toimi sinu jaoks alati? Kas otsid võtmeid, mis avaksid kõik selle reaalsuse piirangud ja lubaksid sul astuda piiritutesse võimalustesse, et tõepoolest saada kõik, mida sa elus ihaldad.

Access Consciousness® on pragmaatiline süsteem, mis aitab toimida väljaspool selle maailma piiranguid, mis sinu jaoks ei toimi.  Vaadates elu probleeme hoopis teisest perspektiivist, muutub kõige muutmine lihtsaks. Selleks, et miski sind limiteeriks, pead sa toimima mõne anti-teadvuse või alateadvuse vormi baasil. Seega mida sa saad selle asemel valida?

Accessi baastase seisneb selle reaalsuse raamistikest väljumisel. Sa hakkad vabastama neid vaatepunkte, mis sind piiravad ja muutes neid, avaneb sul võimalus toimida küsimisest, valikust, võimalusest ja panusest.

Esimesel tasemel avastad, kuidas tõeliselt luua oma elu selliselt kui soovid. See klass annab sulle veel suurema teadlikkuse iseendast, kui piiritust olendist ja kõik need piiritud võimalused, mis sul on. Sind panevad hämmastama võimalused, läbi küsimuse „Mis veel võimalik on?“

Neid kahte klassi võib teha Access Consciousness® vahendajaga kas koos või eraldi. Sa saad praktilisi, tõsielulisi tehnikaid, kaasa arvatud mõned oskuslikud kehaprotsessid. Kõige suurem võime on oskus muuta ja transformeerida kõike.

Kestus: 2+2 päeva

Eelnõuded: Access Bars® (ja Baastase, et teha Tase 1)

Märkus: Soovitav on osaleda järjest nii Baastase kui Tase 1 koolitusel, sest need toimivad koos. Baastase ja Tase 1 manuaale vaadatakse üle ja muudetakse iga 6 kuu järel ja kui valid osaleda Tase 1 koolitusel kunagi hiljem ning see toimub pärast Gary Douglase poolset manuaalide üle vaatust, siis Tase 1 koolitusele pääsemiseks on vaja uuesti korrata ka uuendatud Baastase koolitust.

Kursuse hind 450 EUR +450 EUR

Lastele kuni 15 a tasuta (koos vanemaga) , lastele vanuses 16-18 poole hinnaga. Kursuse kordajatele aasta jooksul poole hinnaga.

JÄRGMINE BAASTASE JA TASE 1 KURSUS 19-22. VEEBRUARIL. 2015. Vaata ka kalendrist.

Share Button

Lisa kommentaar

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment